Trwa ładowanie

Filterx

 • Baner
 • Baner
 • Baner
 • Baner
 • Baner
 • Baner
 • Baner
 • Baner
 • Baner

Akumulatory samochodowe

Cart contents (0)

News

 • Drodzy Klienci,

  Uprzejmie informujemy, że nasza hurtownia będzie zamknięta w okresie 8-12 lipca.
  Wszystkie złożone w tym czasie zamówienia zostaną zrealizowane 15 lipca.

  Za utrudnienia przepraszamy.
sort:
rows count:
rows count:

Products found (displaying 1 - 6 of 35)

Akumulator samochodowy może nam służyć dość długo, gdy tylko będziemy odpowiednio o niego dbali. Należy więc m.in. unikać jego głębokiego rozładowania. W razie, gdyby silnik nie chciał uruchomić się od razu, dobrze jest nie kręcić rozrusznikiem przez dłuższą chwilę, tylko robić przerwy. Jeśli nasz pojazd użytkowany jest sporadycznie, warto regularnie go doładowywać. Zapotrzebowanie na energię, jakie mają pełne różnych urządzeń współczesne samochody powoduje, że nie zawsze w takich sytuacjach krótkie przejechane odcinki wystarczają do tego, by należycie go doładować. Gdy to robimy, a nasz akumulator do samochodu to standardowe ogniwo, ładujmy go powoli – prąd nie powinien przekraczać jednej dziesiątej pojemności akumulatora. Nie bez znaczenia jest także czystość naszej baterii, a także dbałość o klemy i zaciski.

Żaden akumulator nie jest jednak wieczny. Nasz oferujący znakomite tanie akumulatory sklep przychodzi kierowcom z pomocą. Zapraszamy do zapoznania się z całością przygotowanej przez nas oferty.

Wybierz nasz sklep z akumulatorami i zadbaj o to, by akumulator samochodowy nigdy nie przeszkodził Ci w podróży

O tym, że przydałby się nam nowy akumulator do samochodu, często przekonujemy się dopiero wraz z nadejściem zimy lub jeszcze jesieni, gdy panujące zwłaszcza w nocy temperatury ulegną znaczącemu obniżeniu. Dobrze jest pomyśleć o tym odpowiednio wcześniej, by nie dało to o sobie znać wówczas, gdy będziemy spieszyli się do pracy czy w dalszą podróż. Wystarczy po pewnym czasie (przynajmniej po około dwóch godzinach) od wyłączenia silnika kontrolować napięcie przy pomocy woltomierza, żeby dowiedzieć się, czy nie traci mocy zbyt szybko. Jeśli to się dzieje, warto rozejrzeć się za nowym. Tym bardziej, że ceny akumulatorów wcale nie muszą być wysokie. Jako że uważnie dobieramy nasz asortyment, to nawet te najtańsze akumulatory, jakie się w nim znajdują, stanowią wyroby godne zaufania. Atrakcyjne ceny akumulatorów to jednak nie jedyne mocne strony przygotowanej przez nas oferty. Zawsze dbamy o jej pełną dostępność i błyskawiczne dostawy, dzięki czemu nawet niespodziewane problemy mogą być z naszą pomocą rozwiązywane w krótkim czasie. Ponadto służymy naszym Klientom niezbędnymi informacjami. Zebrane przez lata pracy doświadczenie czyni z nas sklep z akumulatorami godny zaufania. Oferowane przez nasz sklep akumulatory dostępne są w bardzo szerokim wyborze, dzięki czemu odpowiednią baterię, której cena będzie w dodatku przystępna, bez trudu nabędzie u nas użytkownik pojazdu dowolnego rodzaju. Warto dbać o to, by użytkowane przez nas auto zawsze było gotowe do drogi. Sprawny akumulator samochodowy jest tu konieczny.

Sign in for news:
Add your e-mail to our newsletter
Contact:

P.H.U. "EXPERT"
ul. Fabryczna 7
41-404 Mysłowice
POLAND

phone. +48 32/ 225 23 17; 318 31 86
fax. +48 32/ 318 31 87

Visit us:

MiStral e-sklep PRO v. 2.35.95 © MS Systems 2024

Cart contents (0)