Trwa ładowanie

Filterx

  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner

Oleje silnikowe

Cart contents (0)

sort:
rows count:
rows count:

Products found (displaying 1 - 6 of 279)

Aby każdy pojazd mógł być użytkowany, konieczny jest odpowiedni do niego olej silnikowy. Pełni on szereg niezwykle istotnych funkcji. Przede wszystkim smaruje, a więc redukuje tarcie, zwłaszcza pomiędzy cylindrami a tłokami, co przyczynia się do redukcji towarzyszących pracy jednostki napędowej oporów, a więc zmniejszenia zużycia paliwa i wytwarzanego hałasu. Oprócz tego, odpowiada on za niezbędne do osiągnięcia właściwej mocy uszczelnienie komór spalania i innych miejsc, w których mogłyby wystąpić luzy. Olej do silnika bierze ponadto udział w jego chłodzeniu, a także, dzięki filtrowi, usuwa wytwarzane w nim zanieczyszczenia. Od tego, jak dobry olej silnikowy zastosujemy, bezpośrednio zależy zatem ekonomia użytkowania pojazdu, jego niezawodność, a także uzyskiwane osiągi.

EXPERT auto to oferujący znakomite oleje silnikowe sklep internetowy, który nieustannie dba o jakość obsługi wszystkich swoich Klientów. Ceny oleju silnikowego, który mamy w naszym asortymencie, są w dodatku nader korzystne.

Oferowane przez nasz sklep oleje silnikowe to najlepsze, co możesz wlać do silnika swojego samochodu

Nie tylko najtańsze oleje silnikowe z czasem tracą swoje właściwości. Doświadczenie praktyczne dowodzi, że wszelkiego rodzaju wyroby typu „long life” nie są dobrym pomysłem i koniecznie należy regularnie wlewać nowy olej do silnika. Choćby z tego powodu, że z czasem zużywają się wszelkiego rodzaju znajdujące się w nim dodatki (myjące, antypienne, antyutleniające, antykorozyjne itd.). Warunki, którym sprostać musi olej silnikowy, są wprost ekstremalne. Bardzo wysokie temperatury, ogromne naciski, przedmuchy z komory spalania zwiększające się wraz z postępującym zużyciem jednostki napędowej powodują, że tylko właściwie dobrany i jakościowo dobry olej silnikowy daje pewność skutecznego pełnienia swojej funkcji. O tym, jak często należy go zmieniać decyduje szereg czynników, na czele ze stopniem wyeksploatowania silnika i stylem jazdy. Lepiej robić to nawet częściej niż zaleca producent, niż zanadto z tym zwlekać. Mocno zużyty nie zapewnia bowiem wystarczającego filmu olejowego. W rezultacie dochodzi do przedwczesnego zużycia panewek, łożysk ślizgowych, cylindrów i tłoków, a w konsekwencji krążenia po silniku skutecznie niszczących go drobin metalu. Cena oszczędzania na oleju będzie więc ogromna – po prostu się to nie opłaca. Nie warto ryzykować, tym bardziej, że dzięki ofercie sklepu EXPERT auto zaopatrzenie w odpowiedni do danego pojazdu olej nie musi oznaczać dużego wydatku. Atrakcyjna cena każdego z oferowanych przez nas produktów, a także wysoki poziom obsługi Klienta powoduje, że zadbanie o silnik z naszą pomocą jest łatwe.

Sign in for news:
Add your e-mail to our newsletter
Contact:

P.H.U. "EXPERT"
ul. Fabryczna 7
41-404 Mysłowice
POLAND

phone. +48 32/ 225 23 17; 318 31 86
fax. +48 32/ 318 31 87

Visit us:

MiStral e-sklep PRO v. 2.35.95 © MS Systems 2024

Cart contents (0)