Trwa ładowanie

Filterx

  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner

Płyny chłodnicze

Cart contents (0)

sort:
rows count:
rows count:

Products found (displaying 1 - 6 of 11)

Aby mieć pewność, że naszemu pojazdowi nie grozi niespodziewana awaria, należy pamiętać o tym, by w porę stosować nowe części eksploatacyjne, ale także wymieniać lub uzupełniać płyny. Niezwykle ważna jest dbałość o stan układu chłodzenia. Fizyka jest bowiem bezwzględna - przegrzanie silnika to wielkie ryzyko jego zatarcia. Płyn chłodniczy także, podobnie jak hamulcowy i olej, zasługuje więc na naszą uwagę. Należy kontrolować jego stan i wymieniać, jako że zawarte w nim substancje, np. te zapobiegające jego pienieniu się i korodowaniu układu, z czasem tracą swoją skuteczność. Jest to m.in. rezultatem jego higroskopijności, czyli skłonności do wciągania wody, w efekcie czego także np. spada jego temperatura wrzenia.

Zaopatrzenie w wysokiej jakości płyn do chłodnicy jest więc niezbędne do tego, by utrzymywać pojazdy w dobrym stanie technicznym i zapewniać im długotrwałą i niekłopotliwą eksploatację. Dostępne w naszym sklepie płyny chłodnicze to produkty wysokiej jakości, a cena każdego z nich jest atrakcyjna.

Dbaj o swój silnik stosując wysokiej jakości płyn chłodniczy z oferty sklepu EXPERT auto

Warunki pracy, czyli przede wszystkim wielokrotnie zmieniające się skrajne temperatury, jakim sprostać musi płyn do chłodnicy są niezwykle wymagające. Jednocześnie nie można on doprowadzić do awarii. Właśnie dlatego nie nadaje się do tej roli woda, która, choć lepiej przyjmuje ciepło, niesie ze sobą ryzyko korozji, zakamienienia, a także ma dalece niewystarczające temperatury krzepnięcia i wrzenia. Fakt, iż produkowane obecnie płyny chłodnicze nie dzielą się już na letnie i zimowe, nie znaczy, że ich dobieraniu nie trzeba poświęcać żadnej uwagi. Zastosowanie odpowiedniego produktu stanowi gwarancję właściwego funkcjonowania układu chłodzenia, a także uchroni go przed ryzykiem mogących mieć groźne konsekwencje dla silnika uszkodzeń. Warto więc pamiętać zarówno o odpowiednim doborze tego typu wyrobów, jak i stałej kontroli stanu płynu, a także jego regularnej wymianie, zgodnie z zaleceniami, jakie określił producent. Wówczas możemy być spokojni o nasz silnik, nawet jeśli musi stawiać on czoła wymagającym warunkom eksploatacji.

Przygotowując nasz asortyment dobrze zadbaliśmy o to, by spełniał on oczekiwania jak najszerszego grona odbiorców użytkujących pojazdy najróżniejszych marek. Dlatego oferujemy szereg odmian wysokiej jakości płynów. Jednocześnie nasz asortyment dowodzi tego, że cena dobrego produktu tego rodzaju wcale nie musi być wysoka. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszymi propozycjami i składania zamówień, które zawsze realizujemy tak szybko, jak to możliwe.

Sign in for news:
Add your e-mail to our newsletter
Contact:

P.H.U. "EXPERT"
ul. Fabryczna 7
41-404 Mysłowice
POLAND

phone. +48 32/ 225 23 17; 318 31 86
fax. +48 32/ 318 31 87

Visit us:

MiStral e-sklep PRO v. 2.35.55 © MS Systems 2024

Cart contents (0)