Nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korszystając ze sklepu https://www.expert.auto.pl:443/ wyrażasz zgodnę na wykorzystywanie plików cookies.

Rozumiem Polityka prywatności
Trwa ładowanie

Filtrujx

  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner

O nas

Hurtownia motoryzacyjna EXPERT auto

 

Kilka lat działalności pozwoliło nam zgromadzić doświadczenie niezbędne do stworzenia oferty zaspokajającej potrzeby klienta w sposób kompleksowy. W naszej ofercie oprócz asortymentu do samochodów zachodnich znajdą Państwo także części do wszystkich modeli produkcji krajowej.

Od początku swojej działalności staraliśmy się poznawać potrzeby klienta by zapewnić mu jak największe korzyści. Szczególnie dbamy więc o bezpośredni kontakt z odbiorcą, gwarantujemy fachową obsługę, rzetelną informację, stałą opiekę przedstawiciela handlowego. Na rynku lokalnym towar dostarczamy natychmiast, a na całym obszarze kraju do 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. Dystrybucja towaru odbywa się za pośrednictwem renomowanych firm spedycyjnych.

Naszym celem jest rozwój naszych klientów poprzez ciągły rozwój prezentowanej Państwu oferty. Dzięki szerokiemu asortymentowi, konkurencyjnym cenom, dogodnym terminom płatności oraz ciągłym wspomaganiem sprzedaży naszych partnerów handlowych stworzyliśmy szeroką sieć dystrybucji obejmującej teren całej Polski. Mamy również odbiorców w następujących krajach: Europie oraz Azji.

Serdecznie zapraszamy do współpracy Hurtownie, Sklepy Motoryzacyjne, Warsztaty, Stacje Obsługi. Dołożymy wszelkich starań by zapewnić Państwu kompleksową i fachową obsługę. Pamiętajcie Państwo, że wszystko co robimy.. robimy dla was.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupami hurtowymi zapraszamy do rejestracji na naszym portalu B2B: www.hurt.expert.auto.pl

 

EXPERT auto Mysłowice ul. Fabryczna 7

Napisz do nas!
 *
 *
* Pole wymagane
Wyślij
Newsletter
Dodaj swój adres e-mail do naszego newslettera
Kontakt

P.H.U. "EXPERT"
ul. Fabryczna 7
41-404 Mysłowice

tel. 32/ 225 23 17; 318 31 86
fax. 32/ 318 31 87

Odwiedź nas na

MiStral e-sklep PRO v. 2.24.35 © Mistral e-Sklep B2C, MS Systems - Mistral Systemy Internetowe 2018

Zawartość koszyka (0)