Nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korszystając ze sklepu https://www.expert.auto.pl/ wyrażasz zgodnę na wykorzystywanie plików cookies.

Rozumiem Polityka prywatności
Trwa ładowanie

Filtrujx

  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner

O nas

Kilka lat działalności pozwoliło nam zgromadzić doświadczenie niezbędne do stworzenia oferty zaspokajającej potrzeby klienta wybierającego nasz sklep motoryzacyjny online w sposób kompleksowy. W naszej ofercie oprócz asortymentu do samochodów europejskich znajdą Państwo także części do wszystkich samochodów azjatyckich czy amerykańskich.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem na terenie Polski poniższych producentów:

BRISK - świece zapłonowe iskrowe, żarowe, czujniki

TESLA - przewody zapłonowe, cewki zapłonowe, bezpieczniki, żarówki

HYUNDAI XTeer - oleje silnikowe, oleje przekładniowe, oleje hydrauliczne, płyny eksploatacyjne

Od początku swojej działalności staraliśmy się poznawać potrzeby klienta by prowadząc sklep motoryzacyjny internetowy zapewnić mu jak największe korzyści. Szczególnie dbamy więc o bezpośredni kontakt z odbiorcą, gwarantujemy fachową obsługę, rzetelną informację, stałą opiekę przedstawiciela handlowego. Na rynku lokalnym towar dostarczamy natychmiast, a na całym obszarze kraju do 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. Dystrybucja oferowanego przez nasz motoryzacyjny sklep towaru odbywa się za pośrednictwem renomowanych firm spedycyjnych.

Naszym celem jest rozwój naszych klientów poprzez ciągły rozwój prezentowanej Państwu oferty. Dzięki szerokiemu asortymentowi, jaki posiada nasza hurtownia motoryzacyjna online, konkurencyjnym cenom, dogodnym terminom płatności oraz ciągłym wspomaganiem sprzedaży naszych partnerów handlowych stworzyliśmy szeroką sieć dystrybucji obejmującej teren całej Polski. Jako rzetelna hurtownia części samochodowych mamy również odbiorców w Europie oraz Azji.

Serdecznie zapraszamy do współpracy Hurtownie Samochodowe, Sklepy Motoryzacyjne, Warsztaty, Stacje Obsługi. Dokładamy starań by zapewnić Państwu kompleksową i fachową obsługę. Pamiętajcie Państwo, że wszystko co robimy, robimy dla Was.

Internetowy sklep motoryzacyjny i hurtownia samochodowa EXPERT auto dba o każdego Klienta

Samochód dla wielu jest podstawowym narzędziem umożliwiającym codzienne funkcjonowanie i wykonywanie pracy. Aby zawsze mógł nam dobrze służyć, niezbędny jest szybki dostęp do wysokiej jakości części zamiennych, co zapewnia nasza internetowa hurtownia motoryzacyjna. Przygotowując naszą ofertę zadbaliśmy o to, by znajdowało się w niej wszystko, czego wymaga dbałość o stan techniczny dowolnego modelu. Wyróżnia nas ponadto wielka dbałość o jakość obsługi, co czyni z nas wiarygodnego partnera dla wszystkich podmiotów, dla których ważna jest sprawność, z jaką będą mogły świadczyć swoje usługi. Wybierając EXPERT auto mają Państwo pewność, że pojazdy Wasze lub Waszych klientów będą mogły zostać szybko i skutecznie przywrócone do właściwego stanu i wrócić na drogi.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupami hurtowymi zapraszamy do rejestracji na naszym portalu B2B: www.hurt.expert.auto.pl

 

EXPERT auto Mysłowice ul. Fabryczna 7

Newsletter
Dodaj swój adres e-mail do naszego newslettera
Kontakt

P.H.U. "EXPERT"
ul. Fabryczna 7
41-404 Mysłowice

tel.+48 32 225 23 17
tel. kom:+48 792 166 515

Odwiedź nas na

MiStral e-sklep PRO v. 2.35.15 © Mistral e-Sklep B2C, MS Systems - Mistral Systemy Internetowe 2023

Zawartość koszyka (0)

Do zapłaty:
0,00 PLN